Výcvik

Našu prácu sa snažíme prezentovať tým, že sa aktívne zúčastňujeme vrcholných súťaží vrátane kvalifikačných pretekov a majstrovstiev sveta, kde reprezentujeme Slovensko. Skúsenosti z výcviku a prípravy našich psov prenášame do našej práce so psami ktorých si dajú vycvičiť ich majitelia u nás.

V roku 2004 sme založili výcvikovú školu TWISTER. (Klikni SEM pre článok z Kynologickej Revue - Marec 2006)

V roku 2008 sme sa rozhodli pre zmenu názvu výcvikovej školy ale i miesto pôsobenia. Keďže máme chovnú stanicu DAREOS rozhodli sme sa pre názov výcvikového strediska DAREOS

Od roku 2004 sme vycvičili a pomohli vycvičiť pod naším vedením stovky psov. Máme dobré vzťahy s majiteľmii psov, ktorí si u nás nechali svojich psov vycvičiť.

Poskytujeme aj opätovné precvičenie psov ale aj ubytovanie počas dovolenky, spojené s precvičením.

Každý pes ktorý bude u nás ubytovaný musí byť zaočkovaný a odčervený.
Všetky formy výcviku sa snažíme prispôsobiť požiadavkam zákazníka, ale aj možnostiam a schopnostiam psa. V praxi to znamená, že keď príde majiteľ s polročným psom a má záujem o výcvik obrany osoby alebo objektu, doporučíme mu kedy s týmto výcvikom začať a aj to, že najprv treba aby bol pes obvládateľný, teda mal výcvik základnej poslušnosti.


Naša rada : Ak zvažujete dať svojho psa k niekomu na výcvik, dobre si preverťe kam váš pes pôjde a kto ho bude cvičiť, pretože nie každý výcvik je robený takou formou ako by ste si predstavovali.

Možnosti výcviku ktoré poskytujeme:
 

-8 týždňový výcvik psa s ubytovaním:  Do tohoto výcviku spadá základná poslušnosť (sadni, ľahni, ovládateľnosť na vodidle, privolanie, odloženie, zákazové povely, odbúravanie zlozvykov ako vyskakovanie, obťažovanie...), po dohode s majiteľom je možný rozšírený výcvik podľa požiadavky. Taktiež je možný výcvik obrany.Cena400

 (+ 2 lekcie pod vedením inštruktora)

______________________________________________________________________

-Individuálny výcvik psa s jeho majiteľom pod našim vedením. Cena: 10€

______________________________________________________________________

-Dvojmesačný skupinový výcvik psov. Základná poslušnosť, socializácia medzi psami  Cena:60

______________________________________________________________________

 

Ďalej poskytujeme poradenstvo pri rôznych problémoch spojených s výcvikom a chovom psov.


 

Kontakt: Zuzana Pristachová - 0905/768 936 , Alojz Pristach - 0907/249 574 , DareosSlovakia@gamil.com
   

     

 

TOPlist